Möller's Limon Aromalı Balık Yağı Şurubu 250 ml
%10
İNDİRİMLİ
215.50 TL Bu ürün özel fiyatlıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

SON TÜKETİM:05/2022

Mağazamızdan almış olduğunuz ürünler  eczane çıkışlı %100 Orijinal ürünlerdir.

Mağazamızdan yapacağınız alışverişlerde aynı gün kargo fırsatı;

Hafta içi :15.30     Cumartesi :14.00

Vermiş olduğunuz  siparişler  itina ile hazırlanır güvenli bir şekilde kargoya teslim edilir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Ürün Bilgisi:

Möller's Omega 3 250 ml Balık Yağı Şurubu

Möller's Omega 3 Balık Yağı Şurubu, 1854 yılında Norveçli eczacı olan Peter Möller tarafından üretilmeye başlanmıştır. Bu özelliği ile Dünyanın ilk balık yağı olma özelliğine sahiptir.

İçerisinde,Omega-3Cod Liver Oil Kuzey Atlantik Denizi’nde yaşayan yabani morina balığı karaciğerinden elde edilmektedir ve doğal formdaki 1200 mg omega-3 yağ asidinin 600 mg DHA ve 400 mg Epa içermektedir.

EPA ve DHA, kalp ve damar sağlığının korunmasına, bağışıklık gelişiminin desteklenmesine yardımcı olur. DHA, beyin gelişimi, göz sağlığı ve sinir sisteminin gelişimini destekler.

 

İLAÇ DEĞİLDİR.HASTALIKLARIN ÖNLENMESİ VEYA TEDAVİ EDİLMESİ AMACIYLA KULLANILMAZ.

 

MAĞAZAMIZDA SATIŞA SUNDUĞUMUZ ÜRÜNLERLE İLGİLİ GENEL AÇIKLAMALAR

*İade ve Değişim: Mağazamızla telefon ya da mail yoluyla irtibata geçiniz. İade ya da değişim yapılacak ürünü faturasıyla birlikte zarar görmeyecek şekilde ambalajlayarak tarafımıza  gönderiniz.

**EczHanem mağazamızda belirtilen açıklamalar, üretici/ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi/broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. İlgili yasa ve yönetmelikler gereği sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır