Ocean Astaksantin 30 Kapsül
İNDİRİMLİ
52.80 TL Bu ürün özel fiyatlıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

SON TÜKETİM: 12/2024

 

Mağazamızdan almış olduğunuz ürünler  eczane çıkışlı %100 Orijinal ürünlerdir.

Mağazamızdan yapacağınız alışverişlerde aynı gün kargo fırsatı;

Hafta içi :15.30            Cumartesi :14.00

Vermiş olduğunuz  siparişler  itina ile hazırlanır güvenli bir şekilde kargoya teslim edilir. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Ürün Bilgisi:                 

Ocean Astaksantin nedir?

Ocean'ın Astaksantin içeren gıda takviyesi ürünüdür.

 Astaksantin; yengeç, karides, ıstakoz ve kerevit gibi bazı kabuklularda, somon balığında, flamingo ve kızıl aynak gibi bazı kuşların tüylerinde bulunan ve karotenoidler arasında yer alan bir pigmenttir.Ocean Astaksantin özellikleri:Cam şişe içinde 30 yumuşak kapsül (softjel) içerir.Her kapsülde 4 mg doğal astaksantin bulunmaktadır.Soya, gdo, gluten içermez. 

Astaksantin Nedir?

Astaksantin bir karotenoid türüdür ve özellikle bitkilerin güneş ışığından aldıkları enerjiyi pigment haline dönüştürmeleri sonucu oluşmaktadır. Astaksantinin sentezi ve yapısı 1975'te tanımlanmıştır. Astaksantinin beş karbon öncüsü olan; izopentenil difosfat ve dimetilallil difosfattan yapılmış terpenler (tetraterpenoid olarak) olarak bilinen daha büyük bir kimyasal bileşik sınıfına aittir. Astaksantin içeren sarı renkli bitki yaprak pigmentleri, ksantofil ailesinin karotenoidleri olarak bilindiği için bir ksantofil (köken olarak "sarı yapraklar" anlamına gelen bir kelimeden türetilmiştir) olarak sınıflandırılmıştır, ancak şu anda oksijen içeren bileşenler olan karotenoid bileşiklerini tanımlamak için kullanılmaktadır.

Birçok karotenoid gibi, astaksantin bir lipit-çözünür pigmenttir. Kırmızı-turuncu rengi, bileşiğin merkezinde uzun süreli konjuge (alternatif çift ve tek) çift bağ zincirine bağlıdır. Konjuge çift bağların bu zinciri aynı zamanda, reaktif bir oksitleyici molekülü azaltmak için aktarılabilen merkezi olmayan elektronların bir bölgesi ile sonuçlandığından, astaksantinin (yanı sıra diğer karotenoidlerin) antioksidan fonksiyonundan da sorumludur.

İLAÇ DEĞİLDİR.HASTALIKLARIN ÖNLENMESİ VEYA TEDAVİ EDİLMESİ AMACIYLA KULLANILMAZ.

 

MAĞAZAMIZDA SATIŞA SUNDUĞUMUZ ÜRÜNLERLE İLGİLİ GENEL AÇIKLAMALAR

*İade ve Değişim: İade ya da değişim yapılacak ürünü faturasıyla birlikte zarar görmeyecek şekilde ambalajlayarak tarafımıza gönderiniz.

**Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Dengeli ve çeşitli beslenme ile sağlıklı yaşam önemlidir. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Ürünün içeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı aşırı duyarlılığınız varsa kullanmayınız. Son Tüketim Tarihi (STT) ve Parti numarası için kutunun altına bakınız. Son tüketim tarihi uygun koşullarda saklanmış ürün için geçerlidir.

***EczHanem mağazamızda belirtilen açıklamalar, üretici/ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi/broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. İlgili yasa ve yönetmelikler gereği sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır