Enterogermina Çocuklar İçin 5 ml x 20 Flakon - Hikaye Kitabı Hediyeli

₺240,11
Marka : Enterogermina
Stok Kodu : 122
Son Kullanım Tarihi: 02/2025
Kargo : ₺30,00
Kargolama : Pazartesi Kargoda

Toplu İndirimler

Min. Adet Fiyat Toplam
₺240,11 ₺240,11
₺237,11 ₺711,33
₺235,91 ₺2.830,90
₺235,31 ₺11.294,77

Açıklama

SON TÜKETİM: 02/2025

Mağazamızdan almış olduğunuz ürünler  eczane çıkışlı %100 Orijinal ürünlerdir.

2-10 yaş çocuklar için

Sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan içinde 2 milyar kob Bacillus clausii sporu ve saf su bulunan içime hazır flakon form

Enterogermina 2 Milyarın Faydaları

Enterogermina canlı spor içeren bir probiyotiktir. Spor, bakterinin kendini korumaya almış halidir. Enterogermina'nın içerisindeki Bacillus clausii bakterisi, doğal olarak spor yapma özelliğine sahiptir. Bu sporlar, midedeki asidik ortamı aşarak bağırsağa ulaşır. Bağırsakta uygun ortamı sağlayarak canlı hale dönüşür ve çoğalmaya başlar (kolonize olur). Ancak bu şekilde yararlı etkilerini gösterebilir.

Kullanım Önerisi

Enterogermina 2 Milyar düzenli aralıklarla alınmak üzere 2-4 yaş arası çocuklarda günde 1 flakon, 4-10 yaş grubu çocuklarda günde 2 flakon şeklinde önerilir.

Ürün Detayları
122
6 Öğeler
Ürünler Orjinal Mi?

        Sitemizden satın aldığınız/alacağınız tüm ürünler anlaşmalı olduğumuz eczanemizden/ecza depolarından çıkışlı orijinal ürünlerdir. Ürünlerimiz Türkiye'nin en büyük 3 ecza deposundan temin edilir ve uygun saklama koşullarında saklanır. Sitemizde satılan ürünler ilaç dışı ürünler olduğu için Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapılan rutin denetimler ile şirketimiz denetlenir ve ürünlerimizin satışa uygunluğu kontrol edilir.

        Satın aldığınız tüm ürünler sizlere faturalı bir şekilde gelmektedir. Aldığınız ürünler vitamin destek ve besin takiviyesi olduğu için Sağlık Bakanlığı İlaç Takip Sistemi bir çoğunun kaydı yoktur. Bu nedenle ürünlerin orijinalliği için direkt eczaneden ürün temini yapan firmamıza güvenebilir gönül rahatlığıyla ürünleri kullanabilirsiniz. Aşağıda ürünleri temin ettiğimiz eczane ve ecza deposunun faturası yüklenmiştir.

Örnek Depo ve Eczane Faturaları

Selçuk ecza deposu

Anlaşmalı olduğumuz Eczanenin bize kestiği fatura

Yorum (0)

Yorum

Yorum yok

Ürün : “Enterogermina Çocuklar İçin 5 ml x 20 Flakon - Hikaye Kitabı Hediyeli”


.png .jpg .gif

Oturum Aç

Megamenu

Sepet

Sepet boş