PanPlus Gold 200 ml Ince ve Dökülen Saçlar için Şampuan

₺417,50
Marka : Assos
Stok Kodu : 1405
Son Kullanım Tarihi: 06/2026
Kargo : ₺30,00
Kargolama : Pazartesi Kargoda

Toplu İndirimler

Min. Adet Fiyat Toplam
₺417,50 ₺417,50
₺412,28 ₺1.236,84
₺410,19 ₺4.922,33
₺409,15 ₺19.639,20

Açıklama

SON TÜKETİM: 06/2026

Mağazamızdan almış olduğunuz ürünler  eczane çıkışlı %100 Orijinal ürünlerdir.

Zayıflamış ve dökülmeye meyilli saçlarda, sorunlardan bir tanesi saçların yeterli beslenememesidir.

Bilimsel yayınlarda da belirtildiği gibi saçlar yalnızca kökü yoluyla beslenir.

Eğer saç köklerine ihtiyaç duyulan mikrobesinler yeterli miktarda ulaşmıyor ise saçlar zayıf ve dökülmeye meyilli bir hal alabilir.

Zayıflamış ve dökülmeye meyilli saçlar, sadece çinko veya demirden değil, aynı zamanda saç için gerekli vitamin ve diğer minerallerden de yoksun kalmaktadır.

Bu nedenle saçların güçlenmesi ve canlılığının artması için saçların yeterli beslenmesi gerekir.

Ayrıca saçları zayıflamış ve dökülmeye meyilli olan kişiler, bu sorunla en çok banyoda yüzleştiği için ilk olarak şampuanlarını değiştirmek ya da saçları güçlendiren ve canlılığını artıran özel şampuanlar kullanmak istiyorlar.

Kafein, B3 vitamini, biotin kaynağı olan Pisum Sativum ekstresi; dökülmeye meyilli saçların yapısını güçlendirmeye ve canlılığını artırmaya yardımcı olan aktif içeriklerdir.

Bu aktif içeriklere sahip ve kozmetik olarak da geliştirilmiş (saçı sertleştirmeyen, yumuşatan, kepek yapmayan, temizleyen) şampuanların banyo sırasında kullanılması, saçın yapısının güçlenmesine ve canlılığının artmasına yardımcı olur.

 

Ürün Detayları
Assos
1405
13 Öğeler
Ürünler Orjinal Mi?

        Sitemizden satın aldığınız/alacağınız tüm ürünler anlaşmalı olduğumuz eczanemizden/ecza depolarından çıkışlı orijinal ürünlerdir. Ürünlerimiz Türkiye'nin en büyük 3 ecza deposundan temin edilir ve uygun saklama koşullarında saklanır. Sitemizde satılan ürünler ilaç dışı ürünler olduğu için Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapılan rutin denetimler ile şirketimiz denetlenir ve ürünlerimizin satışa uygunluğu kontrol edilir.

        Satın aldığınız tüm ürünler sizlere faturalı bir şekilde gelmektedir. Aldığınız ürünler vitamin destek ve besin takiviyesi olduğu için Sağlık Bakanlığı İlaç Takip Sistemi bir çoğunun kaydı yoktur. Bu nedenle ürünlerin orijinalliği için direkt eczaneden ürün temini yapan firmamıza güvenebilir gönül rahatlığıyla ürünleri kullanabilirsiniz. Aşağıda ürünleri temin ettiğimiz eczane ve ecza deposunun faturası yüklenmiştir.

Örnek Depo ve Eczane Faturaları

Selçuk ecza deposu

Anlaşmalı olduğumuz Eczanenin bize kestiği fatura

Yorum (0)

Yorum

Yorum yok

Ürün : “PanPlus Gold 200 ml Ince ve Dökülen Saçlar için Şampuan”


.png .jpg .gif

Oturum Aç

Megamenu

Sepet

Sepet boş