Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet

₺61,42
Marka : Diğer
Stok Kodu : 1036
Son Kullanım Tarihi: 10/2024
Kargo : ₺30,00
Kargolama : Pazartesi Kargoda

Toplu İndirimler

Min. Adet Fiyat Toplam
₺61,42 ₺61,42
₺60,65 ₺181,96
₺60,35 ₺724,14
₺60,19 ₺2.889,20

Açıklama

SON TÜKETİM: 10/2024

Mağazamızdan almış olduğunuz ürünler  eczane çıkışlı %100 Orijinal ürünlerdir.

Nedir?

Youplus C Vitamini Çinko Propolis, takviye edici gıda ürünüdür. Suya atılan vitaminler arasında yer alan efervesan tablet, içeriğinde yer alan C vitamini, çinko ve saf propolis ile fayda sunar. İçeriğindeki C vitamini sayesinde yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Çinko ile normal makro besin öğeleri mekanizmasına destek olur.

Nasıl Kullanılır?

Youplus C Vitamini Çinko Propolis takviye edici gıdanın 11 yaş ve üzeri bireyler tarafından günde 1 kez kullanılması tavsiye edilir. Suya atılan vitaminler olarak bilinen efervesan tablet formundadır. 1 efervesan tableti 1 bardak (250 ml) suda çözdürürek tüketebilirsiniz. 

Ne Zaman Kullanılır?

C vitamini boş midede daha iyi absorbe edilir. Bu sebeple Youplus C Vitamini Çinko Propolis takviye edici gıdayı sabah saatlerinde, kahvaltıdan önce ya da yemeklerden 30 - 45 dk önce alabilirsiniz. 

 

Ürün Detayları
Diğer
1036
91 Öğeler
Ürünler Orjinal Mi?

        Sitemizden satın aldığınız/alacağınız tüm ürünler anlaşmalı olduğumuz eczanemizden/ecza depolarından çıkışlı orijinal ürünlerdir. Ürünlerimiz Türkiye'nin en büyük 3 ecza deposundan temin edilir ve uygun saklama koşullarında saklanır. Sitemizde satılan ürünler ilaç dışı ürünler olduğu için Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapılan rutin denetimler ile şirketimiz denetlenir ve ürünlerimizin satışa uygunluğu kontrol edilir.

        Satın aldığınız tüm ürünler sizlere faturalı bir şekilde gelmektedir. Aldığınız ürünler vitamin destek ve besin takiviyesi olduğu için Sağlık Bakanlığı İlaç Takip Sistemi bir çoğunun kaydı yoktur. Bu nedenle ürünlerin orijinalliği için direkt eczaneden ürün temini yapan firmamıza güvenebilir gönül rahatlığıyla ürünleri kullanabilirsiniz. Aşağıda ürünleri temin ettiğimiz eczane ve ecza deposunun faturası yüklenmiştir.

Örnek Depo ve Eczane Faturaları

Selçuk ecza deposu

Anlaşmalı olduğumuz Eczanenin bize kestiği fatura

Yorum (0)

Yorum

Yorum yok

Ürün : “Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet”


.png .jpg .gif

Oturum Aç

Megamenu

Sepet

Sepet boş